phone

PYTANIA? ZADZWOŃ
+48 606 798 789
+33 663 870 461

 • Français

 • Bilety międzynarodowe
  Bilety krajowe
  Ubezpieczenia
  Polski Consulting Travel zlokalizowany w Polsce i we Francji reprezentuje firmy jako przedstawiciel kontaktów biznesowych. Wszelkie formalności związane z wejściem na nowy rynek, okażą się względnie łatwe do pokonania. Nasi partnerzy to wiodące polskie i zagraniczne firmy produkcyjne i remontowe, centra logistyczne i magazynowe, właściciele nieruchomości. Główne obszary naszej aktywności biznesowej to sektor : produkcyjny, budownictwo, remontowy, logistyka, turystyka. Firma prowadzi działalność w zakresie krajowego i zagranicznego pośrednictwa oraz reprezentowania firm.
  info@polskiconsulting­travel.com
  Przedmiotem działalności Polski Consulting Travel są usługi biznesowe i pomoc dla firm, podejmujących działalność gospodarczą, handlową,usługową. Specjalizujemy się w następujących obszarach działalności:
  *Pomoc w nawiązywaniu współpracy handlowej za granicą.
  *Zakładanie firm i przedstawicielstw firm we Francji.
  *Czasowe i stałe reprezentowanie interesów firm w kraju i za granicą.
  *Organizacja i pomoc uczestnictwa firm na targach we Francji.
  Targi stały się nieodzowne, są kluczowym elementem w strategii komunikacji większości przedsiębiorstw. Usługi dla inwestorów polskich i francuskich oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych exportem.
  info@polskiconsulting­travel.com
  Polski Consulting Travel współpracuje z najlepszymi partnerami, dążymy do perfekcyjnego zrealizowania dowolnego wydarzenia. Pragniesz zaproponować współpracę na różnorodne usługi związane z działalnością firmy, nawiązania dobrej współpracy i sprawniejszego działania w celu przyspieszenia wymiany handlowej z firmami francuskimi. Pozostajemy do dyspozycji i oczekujemy na pytania oraz propozycje współpracy.
  info@polskiconsulting­travel.com