phone icon

PYTANIA? ZADZWOŃ
+48 606 798 789
+33 663 870 461

  • fr flag

Polski Consulting Travel zlokalizowany w Polsce i we Francji reprezentuje firmy jako przedstawiciel kontaktów biznesowych. Wszelkie formalności związane z wejściem na nowy rynek, okażą się względnie łatwe do pokonania. Nasi partnerzy to wiodące polskie i zagraniczne firmy produkcyjne i remontowe, centra logistyczne i magazynowe, właściciele nieruchomości. Główne obszary naszej aktywności biznesowej to sektor : produkcyjny, budownictwo, remontowy, logistyka, turystyka. Firma prowadzi działalność w zakresie krajowego i zagranicznego pośrednictwa oraz reprezentowania firm.

info@polskiconsulting­travel.com

Przedmiotem działalności Polski Consulting Travel są usługi biznesowe i pomoc dla firm, podejmujących działalność gospodarczą, handlową,usługową.

Specjalizujemy się w następujących obszarach działalności:

*Pomoc w nawiązywaniu współpracy handlowej za granicą.

*Zakładanie firm i przedstawicielstw firm we Francji.

*Czasowe i stałe reprezentowanie interesów firm w kraju i za granicą.

*Organizacja i pomoc uczestnictwa firm na targach we Francji.

Targi stały się nieodzowne, są kluczowym elementem w strategii komunikacji większości przedsiębiorstw. Usługi dla inwestorów polskich i francuskich oraz dla przedsiębiorców zainteresowanych exportem.

info@polskiconsulting­travel.com

Polski Consulting Travel współpracuje z najlepszymi partnerami, dążymy do perfekcyjnego zrealizowania dowolnego wydarzenia. Pragniesz zaproponować współpracę na różnorodne usługi związane z działalnością firmy, nawiązania dobrej współpracy i sprawniejszego działania w celu przyspieszenia wymiany handlowej z firmami francuskimi. Pozostajemy do dyspozycji i oczekujemy na pytania oraz propozycje współpracy.

info@polskiconsulting­travel.com

Polski Consulting Travel