phone

PYTANIA? ZADZWOŃ
+48 606 798 789
+33 663 870 461

 • Français

 • Bilety międzynarodowe
  Bilety krajowe
  Ubezpieczenia
  Polski Consulting Travel jest firmą zajmujacą się pośrednictwem w wymianie Polsko­-Francuskiej firm. Zlokalizowany jest w Polsce i we Francji reprezentuje was jako przedstawiciel w kontaktach biznesowych. Już od ponad 20 lat jest rezydentem we Francji znającym specyfikę ekonomi regionów, środowiska i kultury. Zalożyciel firmy po wieloletniej dzialalnosci w stowarzyszeniu wymiany polsko-­francuskiej rownież jako prezes. Jego atutem jest wieloletnie doświadczenie które pozwala nam skutecznie rozwiązywać strategiczne przedsięwziecia. Reprezentujemy wasza firmę za granicą oraz pośredniczymy w poszukiwaniu partnerów biznesowych do kooperacji.
  info@polskiconsulting­travel.com
  Polski Consulting Travel Oferuje współprace w organizacji wraz z partnerami we Francji spotkania biznesowe, wieczory kabaretowe, rozrywkowe oraz wiele innych. Przejażdżki statkiem po morzu oraz inne atrakcje na morzu. Atrakcje południa Camargue – rezerwat przyrody jak również regionalne pokazy konnego napędzania byków, które na długo pozostaną w pamięci. Zwiedzanie zamków i posiadłości prywatnych, winnic, jak również degustacja wina. Na życzenie pomagamy przygotować indywidualne propozycje np. spływy kajakowe, loty, skoki, czyli prawdziwy zastrzyk adrenaliny.
  info@polskiconsulting­travel.com
  Prowadzimy działalność w zakresie szeroko rozumianych usług wsparcia biznesu. Służymy naszą wiedzą i pomocą w zakresie ekspansji działalności na rynku francuskim. Główny atut jako rezydent we Francji znający specyfikę regionów, środowiska, kultury. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie rozwiązywać problemy naszych klientów. Oferujemy wspołpracę w organizacji wraz z partnerami uczestnictwa w targach, proponujemy spotkania biznesowe we Francji. Zwiedzanie zamkow i posiadłości prywatnych, winnic, jak również degustacja wina. Działalność naszej firmy nie zna granic.
  info@polskiconsulting­travel.com