phone icon

PYTANIA? ZADZWOŃ
+48 606 798 789
+33 663 870 461

  • fr flag

Polski Consulting Travel jest firmą zajmujacą się pośrednictwem w wymianie Polsko­-Francuskiej firm. Zlokalizowany jest w Polsce i we Francji reprezentuje was jako przedstawiciel w kontaktach biznesowych. Już od ponad 20 lat jest rezydentem we Francji znającym specyfikę ekonomi regionów, środowiska i kultury. Zalożyciel firmy po wieloletniej dzialalnosci w stowarzyszeniu wymiany polsko-­francuskiej rownież jako prezes. Jego atutem jest wieloletnie doświadczenie które pozwala nam skutecznie rozwiązywać strategiczne przedsięwziecia. Reprezentujemy wasza firmę za granicą oraz pośredniczymy w poszukiwaniu partnerów biznesowych do kooperacji.

info@polskiconsulting­travel.com

Prowadzimy działalność w zakresie szeroko rozumianych usług wsparcia biznesu. Służymy naszą wiedzą i pomocą w zakresie ekspansji działalności na rynku francuskim. Główny atut jako rezydent we Francji znający specyfikę regionów, środowiska, kultury. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie rozwiązywać problemy naszych klientów. Oferujemy wspołpracę w organizacji wraz z partnerami uczestnictwa w targach, proponujemy spotkania biznesowe we Francji. Zwiedzanie zamkow i posiadłości prywatnych, winnic, jak również degustacja wina. Działalność naszej firmy nie zna granic.

info@polskiconsulting­travel.com

Polski Consulting Travel

Oferuje  współprace w  organizacji wraz  z partnerami  we Francji spotkania biznesowe, wieczory kabaretowe, rozrywkowe oraz wiele innych. Przejażdżki statkiem po morzu oraz inne atrakcje na morzu. Atrakcje południa Camargue – rezerwat przyrody jak również regionalne pokazy konnego napędzania byków, które na długo pozostaną w pamięci. Zwiedzanie zamków i posiadłości prywatnych, winnic, jak również degustacja wina. Na życzenie pomagamy przygotować indywidualne propozycje np. spływy kajakowe, loty, skoki, czyli prawdziwy zastrzyk adrenaliny.

info@polskiconsulting­travel.com

Polski Consulting Travel