phone icon

PYTANIA? ZADZWOŃ
+48 606 798 789
+33 663 870 461

  • fr flag

POLSKI CONSULTING TRAVEL

Dokonuje sprzedaży BiletOn­line Miedzynarodowe, rezerwacje indywidualne oraz dla grup, na podróże autobusowe międzynarodowych linii regularnych jak również krajowych Bilet On­line Krajowe. Usługi sprzedaży Ubezpieczenia podróżne On­line niezbędne dla podróżujących za granice. Wariant BUSINESS Ubezpieczenia podróżne On-line oraz TRAVEL Ubezpieczenia podróżne On­line zapoznaj się z możliwościami wymaganego ubezpieczenia w kraju do którego będziesz podróżować. Oficjalny agent dla regularnych lini autobusowych Sindbad oraz innych firm przewozowych posiadajacych licencje i ubezpieczenia firm transportowych polskich i zagranicznych. Dokonujemy rezerwacji, pośrednictwa sprzedaży transportu międzynarodowego lub przejazdu autobusem na imprezy turystyczne, dowozy do hoteli czy transport z lotniska.

info@polskiconsulting­travel.com

POLSKI CONSULTING TRAVEL

Firma prowadzi również działalność w zakresie krajowego i zagranicznego pośrednictwa, reprezentowania przedsiębiorstw transportowych, turystycznych oraz obsługi rezerwacji i sprzedaży indywidualnej oraz dla grup. Reprezentuje firmy turystyczne jako Rezydent we Francji, pomagamy zorganizować. Wyjazdy grup w dowolne miejsce w całej Francji. Przygotowujemy wraz z partnerami po szczegółowych konsultacjach, uwzględniając potrzeby zleceniodawcy. Imprezy grupowe we Francji które cieszą się powodzeniem z uwagi na różnorodność regionów, bogactwo kulturowe oraz specjalności wraz z możliwością otarcia się o lokalny, często niezwykle egzotyczny folklor. Na to ma wpływ także różnorodność smaków w serwowanych potrawach czy w degustowanych trunkach w każdym zakątku malowniczej Francji.

info@polskiconsulting­travel.com

Pozostajemy do dyspozycji, w przypadku zainteresowania służymy informacją i pomocą w organizacji oraz  poszukiwaniu partnerów,  zapewniając wam wymagany standard obsługi dla często bardzo specyficznych wymagań

info@polskiconsulting­travel.com

Polski Consulting Travel