phone

PYTANIA? ZADZWOŃ
+48 606 798 789
+33 663 870 461

 • Français

 • Bilety międzynarodowe
  Bilety krajowe
  Ubezpieczenia
  POLSKI CONSULTING TRAVEL
  Dokonuje sprzedaży biletów miedzynarodowych, rezerwacje indywidualne oraz dla grup, na podróże autobusowe międzynarodowych linii regularnych jak również krajowych. Usługi sprzedaży niezbędne dla podróżujących za granice. Wariant BUSINESS Ubezpieczenia podróżne On-line oraz TRAVEL Ubezpieczenia podróżne On­line zapoznaj się z możliwościami wymaganego ubezpieczenia w kraju do którego będziesz podróżować. Oficjalny agent dla regularnych lini autobusowych Sindbad oraz innych firm przewozowych posiadajacych licencje i ubezpieczenia firm transportowych polskich i zagranicznych. Dokonujemy rezerwacji, pośrednictwa sprzedaży transportu międzynarodowego lub przejazdu autobusem na imprezy turystyczne, dowozy do hoteli czy transport z lotniska.
  info@polskiconsulting­travel.com
  POLSKI CONSULTING TRAVEL
  Firma prowadzi również działalność w zakresie krajowego i zagranicznego pośrednictwa, reprezentowania przedsiębiorstw transportowych, turystycznych oraz obsługi rezerwacji i sprzedaży indywidualnej oraz dla grup. Reprezentuje firmy turystyczne jako Rezydent we Francji, pomagamy zorganizować. Wyjazdy grup w dowolne miejsce w całej Francji. Przygotowujemy wraz z partnerami po szczegółowych konsultacjach, uwzględniając potrzeby zleceniodawcy. Imprezy grupowe we Francji które cieszą się powodzeniem z uwagi na różnorodność regionów, bogactwo kulturowe oraz specjalności wraz z możliwością otarcia się o lokalny, często niezwykle egzotyczny folklor. Na to ma wpływ także różnorodność smaków w serwowanych potrawach czy w degustowanych trunkach w każdym zakątku malowniczej Francji.
  info@polskiconsulting­travel.com
  Pozostajemy do dyspozycji, w przypadku zainteresowania służymy informacją i pomocą w organizacji oraz poszukiwaniu partnerów, zapewniając wam wymagany standard obsługi dla często bardzo specyficznych wymagań
  info@polskiconsulting­travel.com